شرکت ارمغان تجارت ره سام  با اتکا به ذات ایزد پاک از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را به صورت متمرکز آغاز نمود.هر چند این شرکت ، مجموعه ای جوان در صنعت کشور محسوب می شود اما در این گروه ، کارشناسان و مدیران مجرب صنعت کشور گرد هم آمده اند تا به پشتوانه سالیان متمادی تجربه و تخصص ، طرحی نو در صنعت تهویه مطبوع و کنترل و ابزار دقیق  ایران زمین ایجاد نمایند.رادکو ایده ای نو با تخصص و تجربه ای کهن است.

حیطه تخصصی فعالیت ره سام در صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی ، حمل و نقل ریلی ، نیروگاهی ، ساختمانی و صنایع معدنی و متمرکز بر سیستم های هدایت ، توزیع و کنترل هوا و تجهیزات کنترلی و ابزار دقیقمی باشد.این شرکت با تجربه حضور در پروژه های متعدد و شاخص ، امکان ارائه خدمات مهندسی ، تامین و تجهیز این بخش از پروژه های جاری را دارد.

طراحی ، مشاوره و مهندسی در کنار تامین و تجهیز پروژه های تهویه مطبوع و همچنین سرمایه گذاری در پروژه های متعدد، از جمله فعالیت های این شرکت در صنعت کشور می باشد.

حضور کارشناسان مجرب و متخصص با سابقه درخشان در هر یک از حوزه های نفت ، حمل و نقل ریلی ، نیروگاه و ساختمان ، این اطمینان را ایجاد نموده است تا این شرکت به عنوان مجموعه تخصصی ارائه کننده خدمات مهندسی سیستم های توزیع ، هدایت و کنترل هوا و تجهیزات کنترلی و ابزار دقیق در این حوزه ها به عنوان بازوی مهندسی توان مند عمل نماید.

ره سام امیدوار است در پرتو الطاف ایزد متعال و با اتکا به توان مهندسی و بازرگانی خود ، با حضور در پروژه های شاخص ملی و فراملی به عنوان شرکت مهندسی ایرانی توانمند در صنعت کشور ، در راه نیل به اهداف عالیه خود گام بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید